Brudny romans

Wydawnictwo EditioRed prezentuje pozycje “Nie zadzieraj z nim” autorstwa K. Bromberg (https://www.taniaksiazka.pl/nie-zadzieraj-z-nim-bezwzgledna-gra-tom-1-k-bromberg-p-1549127.html), jednej z najlepszych amerykańskich pisarek według New York Times.

Sławę zdobyła dzięki powieści ” Namiętność silniejsza niż ból “, która szybko stała się bestsellerem w stanach Zjednoczonych. Autorka łączy w swoich książkach watki obyczajowe z historią miłosną z elementami erotyki. Czytelniczkom na całym świecie taka mieszanka przypadła do gustu. 

O czym jest lektura?


Los rodzinnej firmy zależy od tego czy Dekker Kincade stanie na wysokości zadania. Miała być ona przekazana przez ojca dziewczynie i siostrom. Są ze sobą wiecznie skłócone, mimo to łączy ich wzajemna miłość. Są w stanie zrobić dla siebie wszystko. Gdy zdrowie ojca się pogarsza Dekker musi wziąć sprawy w swoje ręce, zmobilizować się do intensywnej walki  i zacząć działać. Ma za zadanie doprowadzić do tego by firma podpisała kontrakt z najpopularniejszą gwiazdą hokejową. Będzie to bardzo trudne, gdyż musi odpuścić i schować swoją dumę do kieszeni. Hunter Maddox ma poważny problem, możliwe że ta umowa niczego nie załatwi i nie pomoże w rozwiązaniu kłopotów. Jest obarczony dużą presją, wszyscy pokładają w nim nadzieje. Jeżeli nie spełni oczekiwań, drużyna nie zdobędzie Pucharu Stanleya. Jednak gwieździe sportu w ostatnim czasie gorzej wychodzi gra. Z nieznanych przyczyn  nagle zaczął szaleć, wdawać się w bójki na mieście. Jego dobra passa się kończy. Podczas meczu musi być skoncentrowany i skupiony na grze a przychodzi mu to z trudem. Ciągle myśli o walecznej i upartej Dekker, z która kiedyś wiele go łączyło. Teraz się rozstali. Jej pozostało złamane serce a on ciągle nie może o niej zapomnieć. Jednak powrót do siebie jest już niemożliwy. Już za późno, coś się zmieniło. W tej chwili łączą ich relacje wyłącznie zawodowe i oficjalne. Ona jako profesjonalna agentka nie może wdawać się w żadne romanse z klientem a on musi wziąć się w garść. Uczucia trzeba odstawić na bok…