Nowa seria książek od K. Bromberg

K. Bromberg zaprasza do poznania swojej nowej serii książek pt. “Bezwzględna gra”. Tom pierwszy nosi tytuł “Nie zadzieraj z nim“. Na rynku dostępne są już kolejne tomy z tej serii, ale nie zostały one jeszcze przetłumaczone na język polski. Nie ma się czym przejmować. Jeżeli ktoś przeczyta pierwszą część “Bezwzględnej gry”, to ze spokojem może poczekać, poznając inne książki, jakie ta wybitna autorka wydała. Każda chętna osoba w jej dorobku literackim znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

“Nie zadzieraj z nim”

Dekker wie, że kontrakt z największą gwiazdą hokeja, jest w stanie uratować agencję, którą założył jej ojciec. Agencja ma w przyszłości (i to całkiem niedalekiej) przejść na własność jej oraz jej sióstr. Tylko, że jeżeli ona się nie spisze, to wszystko upadnie. Nie będzie co przekazywać w spadku. Hunter jest naprawdę wielki na lodzie, ale ostatnio pozwala sobie na dziwne występki, które mogą nadwyrężyć jego wizerunek jako gwiazdy sportu. Mężczyzna wie, że nie może do tego dopuścić, ale coś mu nie wychodzi. Czyżby winnym była jego słabość o której nikt nie wie? Przecież jako gwiazda nie może pozwolić sobie na takie rzeczy. A jednak. Na widok Dekker mężczyzna sam nie wie co się z nim dzieje. Nigdy nie zapomniał o niej, chociaż obydwoje jednogłośnie zdecydowali, że to koniec ich związku. Czy Dekker ma takie same odczucia wobec Huntera? Odpowiedź znajdziemy w książce.

“Pojednanie”

Rykker jest wziętym prawnikiem, który na sali sądowej daje z siebie wszystko. Dlatego też cieszy się tak dużą popularnością i zaufaniem wśród klientów. Mężczyzna unikał stałych związków jak ognia. Owszem, na brak powodzenia nie może narzekać, ale stałe deklaracje uczuciowe nie były dla niego. Dopóki na jego drodze nie stanęła Vaughn Sanders. Piękna i inteligentna kobieta zawróciła mu w głowie. Ona również nie pozostała obojętna na jego wdzięki. Tylko, że Rykker popełnił jeden błąd i naraził ukochaną kobietę na wielkie niebezpieczeństwo. Jak ona na to wszystko zareaguje?